Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
facebook
RZETELNA
Firma
OTWÓRZ SIĘ
NA KOMFORT
OTWÓRZ SIĘ
NA KOMFORT

O firmie

Grupa SIGMATIC to dwie silne marki: SIGMATIC INDUSTRIAL AUTOMATION i SIGMATIC HOME AUTOMATION, współpracujące z potentatami w branży automatyki i pneumatyki. Działalność firmy koncentruje się wokół dostaw markowych części i urządzeń wraz z pełną obsługą w zakresie projektowania, montażu i serwisowania systemów, które wdrażamy.

Marka SIGMATIC od początku istnienia koncentrowała się na współpracy z branżą przemysłową (zakłady produkcyjne, utrzymanie ruchu), a także przedsiębiorstwami handlowymi. Z czasem stworzyliśmy osobną markę – SIGMATIC HOME AUTOMATION – specjalnie z myślą o odbiorcach indywidualnych. Dobre praktyki wypracowane we współpracy z przedsiębiorstwami produkcyjnymi, takie jak: terminowość, profesjonalizm wykonawstwa i dobór wyłącznie najwyższej jakości komponentów, przenieśliśmy także na grunt współpracy z odbiorcami prywatnymi (właścicielami domów i mieszkań) i małymi firmami.

Staranny dobór asortymentu i rzetelność w realizacji usług sprawiają, że marka SIGMATIC zyskała zaufanie szerokiego grona Klientów.

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem oraz autoryzowanym dystrybutorem:

Zobacz certyfikat Zobacz certyfikat Zobacz certyfikat

Skontaktuj się
z nami już dziś
+48 517 45 55 65
Napisz wiadomość

PARTNERZY

© 2014 SIGMATIC HOME AUTOMATION
Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: zets.pl