Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
facebook
RZETELNA
Firma
OTWÓRZ SIĘ
NA KOMFORT
OTWÓRZ SIĘ
NA KOMFORT

Usługi

Większość naszych Klientów kontaktuje się z SIGMATIC nie tylko, aby nabyć wysokiej jakości produkty, ale także by zamówić ich kompleksowe wdrożenie. Właśnie z tego względu ofertę dystrybucji urządzeń i komponentów automatyki do bram i automatyki domowej uzupełniliśmy o pełen zakres usług: projektowania, wdrażania, a także serwisowania gotowych systemów.

Każde zlecenie rozpoczynamy od dokładnej analizy potrzeb Klienta. Dbamy o to, by system rzeczywiście spełniał oczekiwania użytkowników. W analizie uwzględniamy specyficzne funkcje, które system ma udostępniać, a także miejsce, w którym zostanie zamontowany. Doświadczenie we współpracy zarówno z przemysłem, firmami handlowymi oraz usługowymi, jak i Klientami indywidualnymi pozwala nam spojrzeć na każde powierzane nam zadanie z odpowiedniej perspektywy.

Podczas montażu systemów, programujemy ich parametry tak, by odpowiadały środowisku, w którym urządzenia mają funkcjonować. Zrealizowane prace obejmujemy serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Optymalny dobór urządzeń sprawia, że realnie wpływają one na komfort, wygodę i bezpieczeństwo użytkowników. Nad realizacją zleceń czuwa doświadczony zespół specjalistów SIGMATIC. Tworzą go instalatorzy, automatycy, mechatronicy, a także projektanci.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

 


Skontaktuj się
z nami już dziś
+48 517 45 55 65
Napisz wiadomość

© 2014 SIGMATIC HOME AUTOMATION
Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: zets.pl